Denon DJ představuje Serato podporu pro PRIME 4 a SC5000M

Co se stane, když dvě společnosti skutečně spolupracují na vytváření lepších zážitků pro DJs? Zdá se, že to Denon DJ a Serato udělali s novou aktualizací pro celou svou samostatnou řadu Prime. Aktualizace přidává podporu režimu Serato DJ Pro pro hardware Prime 4 a SC5000M.

V podstatě přidali režim Serato Controller do systémů Prime 4 a SC5000M. To znamená:

  • plná kontrola nad výkonovými podložkami Serato Pro
  • zobrazení knihovny / procházení / načítání pomocí dotykové obrazovky
  • Přehledy křivek (na žádné z těchto jednotek se nevztahují žádné posuvné křivky)
  • Dual deck selection
  • Serato FX ovládání (většinou na Prime 4, protože má FX jednotky) – až 3 případy FX s nastavením parametrů a zobrazení na těchto malých OLED obrazovkách
  • Prime 4 je připraven na Serato DVS, pokud máte Club Kit
  • SC5000M získává výkon poškrábání s vysokým rozlišením – Denon DJ píše: „Elektrický motor bezkartáčového střídavého proudu SC5000M s vysokým točivým momentem zajišťuje bleskovou odezvu […] Serato DJ Pro je ovládán pomocí 7” vinylového kotouče a poskytuje 3 600 MIDI bodů na jedno otočení

Výstřel na DDJ-1000SRT

Zdá se, že Denon DJ pevně věří, že díky této aktualizaci je Prime 4 velmi, velmi přesvědčivou alternativou k nové a dobře prodávané DDJ-1000SRT Pioneer DJ. Se všemi samostatnými funkcemi, které má jednotka, nejsou z hlediska přidané hodnoty špatné – podívejte se na srovnávací tabulku níže:

Tato průlomová zpráva znamená, že uživatelé Prime 4 odkládají notebook a nyní mohou procházet, navigovat a načítat pomocí rozhraní dotykové obrazovky na zařízení.

Pokud jde o SC5000M, funkce režimu ovladačů zahrnuje starší, na vinylu založené ovládání, ovládání Serato DJ Pro, opět s navigací v knihovně pomocí dotykové obrazovky, výběrem balíčku a dalšími!

„Od svého uvedení na trh a kritického uznání ze strany DJs médií, průmyslu i koncových uživatelů si Prime 4 zajistil svoji pozici jedničky jako nejvýznamnější samostatná technologie DJ, která byla vydána v tomto desetiletí,“ řekl Paul Dakeyne, kreativní ředitel pro Denon DJ.

Pokračoval: „Nyní, když byla přidána podpora pro ovládání Serato, se PRIME 4 zdvojnásobuje nejen na nejpokročilejší a nejvýkonnější dostupnou konzoli pro DJ, ale také na nejuniverzálnější, na funkce bohatý a nyní konečný 4-kanálový mixážní pult pro nejpopulárnější DJský svět, software pro notebook, Serato DJ Pro. Přidejte do mixu podporu SC5000M Serato a milovníci vinylu a DJ.

Režim ovládačů Serato DJ Pro vyžaduje aktualizace firmwaru PRIME 4: v1.3.3 a SC5000M: v1.3.2.

Pro více informací navštivte denondj.com.

Přehled Serato DJ Pro X PRIME 4:

Serato DJ Pro X SC5000M Přehled: