Denon DJ představuje Prime 2 s Prime Go s vlastní baterií

Denon DJ dnes doplnil svojí Prime řadu o nové produkty a to konkrétně Prime 2, tedy zmenšenou verzi Prime 4, který má 7″ dotykový displej ve srovnání s 10″ (Prime 4). Materiál a styl konstrukce těla je totožná. 2-kanály, třípásmový ekvalizér s filtry, vstup na 2 mikrofony, vstup na SD kartu a USB vstupy na externí disky.

Čeho si však u Denonu ceníme, je použití XLR nejen pro Master, ale i Booth (odposlechu). Mikrofony nalezneme klasicky s kombinovaným konektorem XLR/JACK s možností EQ. Zadní strana má opět vstup pro externí SATA disk, kde budete mít hudbu zabudovanou přímo v kontroleru.

Druhý mazlíček od Denon DJ je spíše pro začátečníky nebo pro méně náročné mobilní DJ. Jmenuje se Prime Go, má 7″ dotykový displej a vlastní interní baterii (výdrž 4 hodiny), takže zvládne hrát i bez napájení. Pokud to doplníte reproduktorem s baterií, tak se jedná o ideálního parťáka např. na menší loď.

Čtyři pady se dají využít pro (Hot Cue, Loop a Roll), třípásmový ekvalizér je umístěn zajímavě vedle displeje nad každým ovládáním decku. Horní levá část slouží k ovládání dvou FX a pravá část zase pro ovládání mikrofonů, masteru a odposlechu. Co však bude DJ chybět je ekvalizér pro mikrofon, takže jak připojíte mikrofon, tak půjde i ven, ovládat lze pouze hlasitost.

Odposlech na velký JACK, master na XLR a RCA. Mikrofonní vstupy mají kombinovaný konektor XLR/JACK.

Denon DJ tímto doplnil kompletní rodinu od začátečníků Prime GO až po naprosté profesionály a náročné DJe s řadou Prime SC6000M, PrimeX1850 a Prime 4.