Legenda Erick Morillo zemřel ve 49 letech

Další legenda odešla do DJ hudebního nebe, bohužel jím je Erick Morillo, který byl nalezen mrtev z dosud neznámých příčin. Policie v Miami Beach uvedla, že přijala hovor na 911 v 10:42 EDT na adresu 5660 La Gorce Drive. Okolnosti jeho smrti nejsou v současné době známy. Na místě jsou údajně detektivové, kteří zahajují předběžné fáze vyšetřování smrti 49letého DJ.

V pátek měl být předveden před soud, v srpnu byl zatčen a obviněn ze sexuálního obtěžování.

Morillo se počátkem srpna obrátil na policii poté, co byly výsledky po znásilnění pozitivně testovány na jeho DNA. Erick předtím popřel obvinění z incidentu z prosince 2019, kdy DJ / producent a jeho žalobce údajně pracovali na stejné soukromé párty na Star Islandu. Později se vrátili do Morillova domu v Miami na pití v doprovodu jiné ženy. Podle zprávy o zatčení jeho žalobce sdělil detektivům, že Morillo „učinil vůči ní několik pokroků, některé sexuální směry, ale odmítla jeho pokusy.“ Řekla policii, že po intoxikaci našla v Morillově domě pokoj, kde by mohla spát sama. Poté „hlásila, že se na posteli probouzí nahá, a pan Morillo stál na boku postele také nahý“.

Morillo se narodil v New Yorku a v 90. letech se proslavil jako domácí DJ a producent a vydal hudbu na labelech včetně Strictly Rhythm. On byl nejlépe známý pro jeho 1993 track ‚I Like To Move It ‚pod Real 2 Reel alias.