Nová beta verze Traktor Pro 3.4 má Smart Playlists

Jednou z nejdelších žádostí funkce Traktor Pro byly inteligentní seznamy skladeb. Nyní v nové beta verzi vydané na fórech Native Instruments jsou chytré seznamy skladeb, které se nazývají „inteligentní seznamy“.

V posledních vydáních Traktoru Pro jsme viděli, jak se konečně věnuje pozornost sekci Knihovny Traktoru. Nehledejte dále než duben beta, který umožnil třídění sloupců.

Tato nová beta verze přidává funkci Smartlist – nový typ seznamu skladeb, který můžete přidat do stromu prohlížeče kolekce Traktor.

Chová se přesně tak, jak byste mohli očekávat – přidejte až 8 podmínek, které musí skladba odpovídat, aby byla automaticky přidána do vašeho inteligentního seznamu, a inteligentní seznam skladeb automaticky naladí. Za zmínku stojí, že skladby se musí přidat do vaší sbírky Traktoru, aby se objevily v seznamu Smartlist, takže pokud jste zvyklí jen pomocí integrace iTunes, budete je muset importovat.

Zde jsou oficiální nové funkce ze seznamu změn:

  • Přidáno:  Smartlisty
  • Přidáno:  Smartlist Filtr podle typu obsahu
  • Přidáno:  Inteligentní seznam je kolem Operátoru pro BPM filtr
  • Přidáno:  Smartlist Větší / méně než stejný operátor
  • Přidáno:  Smartlist začíná / končí u operátora

Chcete beta verzi?

Tuto novou veřejnou beta verzi Traktor Pro 3.4 může spustit kdokoli s funkční instalací Traktor Pro 3 na svém počítači. Jediné, co musíte udělat, je stáhnout si instalační program z fóra NI, a ano, pokud se něco pokazí, můžete se vrátit k předchozí instalaci.