Virtual DJ 2021 představuje oddělení tracku v reálném čase

Jen v posledních několika dnech nebyl v DJském odvětví zaznamenán ani jeden, ale dva významné pokroky v DJ softwaru. Nejprve djay aplikace Algoriddim vydala aktualizaci, která umožňuje oddělení hudby založené na AI, což umožňuje DJům oddělit a remixovat jednotlivé prvky ze stop v reálném čase. Krátce na to Virtual DJ uvedl na trh novou verzi svého DJského softwaru s prakticky (bez zamýšlené slovní hříčky) stejnou technologií, která umožňuje oddělení skladeb v reálném čase ve Virtual DJ 2021. Oznámení Virtual DJ 2021 přichází jako velká zpráva pro DJe, kteří vždy hledají nové způsoby, jak přidat jejich kreativitu.

Virtual DJ 2021 pro Mac a PC je vybaven funkcemi, ale nejnovější a nejpůsobivější se nazývá „oddělení stop v reálném čase“. Ve Virtual DJ 2021 mohou DJs nyní mixovat v reálném čase s jednotlivými komponentami stopy, jako jsou vokály, nástroje, kopáky a hihat, atd. 

Virtual DJ říká, že s touto novou technologií jsou nyní bezchybné živé mashupy a plynulé přechody novou normou. Podívejte se na další podrobnosti níže:

  • Režim ModernEQ poskytuje DJům přesné oddělení stopy pro kontrolu a dosažení dokonalých přechodů 
  • Nové podhry Stem umožňují DJům snadno vytvářet živé mashupy a remixy v reálném čase
  • Nové průběhy poskytují jasný pohled na skladby, takže DJs mohou snadno vidět rytmy a vokály, aby se zabránilo střetům a přestávkám

Virtual DJ je používán po celém světě i mezi profesionálními DJs a má podporu plug and play pro více než 300 kontrolerů. V průběhu let se společnost převážně zaměřila na trh s DJ začátečníky. S novou technologií oddělování stop v reálném čase ve verzi 2021 však mohli získat pozornost i od zkušenějších DJů.

Virtual DJ 2021 je nyní k dispozici a je zdarma pro osobní použití nebo jako bezplatná aktualizace pro všechny stávající majitele Virtual DJ Pro. Licence Virtual DJ Pro stojí 19 $ měsíčně, nebo si můžete také zvolit jednorázový nákup. Chcete-li se dozvědět více, navštivte web Virtual DJ zde.